Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące akcji „Wielki mobilny giveaway”

Kiedy i gdzie rozpoczyna się Wielki mobilny giveaway?

„WMG” odbędzie się na specjalnej stworzonej stronie, którą znajdziecie pod adresem www.mobileworld24.pl/giveaway. Akcja rozpocznie się 19 października 2015 o godzinie 12:00, na wcześniej wspomnianej stronie. Cały konkurs będzie trwał do 26 października do godziny 23:59.

Jak mogę wziąć udział w giveaway’u?

Zasady są bardzo proste, wystarczy wykonać odpowiednie zadania. W zależności od giveaway’a będzie to śledzenie profilu na Twitterze, zasubskrybowanie kanału na YouTube czy wejście na konkretną stronę www. Rodzaje poszczególnych akcji, które możecie wykonać dzielą się na dwa rodzaje – obowiązkowe, bez wykonania których nie będziecie brani pod uwagę przy wyborze zwycięzców oraz dodatkowe, które zwiększają Twoją szansę na wygranie (im więcej zadań wykonacie, tym większa szansa na zwycięstwo).

Kiedy mogę dołączyć do konkursów?

Akcja trwa od 19 października godziny 12:00 aż do 26 października do godziny 23:59, przez ten czas w dowolnym momencie możesz wziąć udział w giveaway’ach.

Jak będą wybrani zwycięzcy?

W przypadku całej akcji korzystamy z platformy gleam i to jej system będzie wybierał zwycięzców. Każdy zwycięzca będzie wcześniej weryfikowany czy wykonał wszystkie zadeklarowane zadania.

Jak długo będzie trwała akcja?

Akcja trwać będzie przez tydzień od 19 października godziny 12:00 do 26 października do godziny 23:59.

Jak będziecie się kontaktować ze zwycięzcami?

Ze wszystkimi zwycięzcami będziemy się kontaktować poprzez e-mail , dlatego ważne by podać poprawny adres e-mail w czasie trwania konkursu.

Kiedy i gdzie będą ogłoszone wyniki?

Wyniki ogłosimy maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od chwili zakończenia akcji, czyli do 2 listopada 2015 roku, zostaną one przedstawione na stronie mobileworld24.pl.

Jak zostaną dostarczone nagrody?

Nagrody w formie kodów zostaną wysłane pocztą e-mail, natomiast nagrody rzeczowe wysłane zostaną tradycyjną pocztą maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od chwili otrzymania od zwycięzców niezbędnych danych adresowych.

Czy mogę wziąć udział w konkursie nawet jeśli przebywa poza terytorium Polski?

Tak, jednak tylko i wyłącznie w przypadku nagród w postaci kodów przesyłanych drogą e-mailową, nagrody rzeczowe zostaną wysłane jedynie na adres osób zamieszkujących terytorium Polski.

Czy mogę wziąć udział w konkursie na tablecie czy smartfonie?

Jak najbardziej tak, zarówno nasza strona www.mobileworld24.pl/giveaway/ jak i platforma Gleam jest w pełni responsywna, dzięki czemu na każdym urządzeniu mobilnym czy to na iOS, Androidzie czy Windows Phone będzie się poprawnie wyświetlała.

Jak wygram nagrodę będę musiał płacić podatek?

Nie, bowiem wartość jednostkowa nagród, które możecie wygrać w giveaway’ach nie przekracza kwoty 760 zł, co oznacza, że zwycięzcy są zwolnieni z opłaty podatku od nagród konkursowych.

Czy mogę wygrać kilka nagród w konkursie?

Tak, możesz wygrać nagrodę od różnych sponsorów – każdy z giveaway’ów traktowany jest osobno (każdy sponsor ma osobny giveaway). Jednak w jednym giveaway’u od jednego sponsora możesz wygrać tylko jedną nagrodę.

Czy z jednego komputera może brać udział w giveaway’u więcej użytkowników?

Tak, możesz zaprosić do udziału całą rodzinę, tylko pamiętaj, że poszczególne zadania musi każdy użytkownik wykonać osobno.