xiaomi

Pierwsze przecieki na temat Xiaomi 15

Dobrze widzicie, w tytule tego newsa nie ma żadnej literówki, faktycznie dobrze jeszcze na świecie nie zadebiutował najnowszy flagowiec chińskiego producenta, a już mamy dla Was pierwsze konkretniejsze informacje na temat jego następcy. W tym wypadku mowa o Xiaomi 15 (Pro). Jakie informacje mogą się pojawiać blisko na rok przed premierą nowego urządzenia od chińskiego producenta?

Już na wstępie zaznaczę, że są to tylko plotki i nie mają one konkretnego potwierdzenia u samego producenta, ale powiem szczerze, że wydają się bardzo prawdopodobne. Dane pochodzą z testowego programu związanego z najnowszym układem tajwańskiego producenta, a mianowicie Quaclomma, czyli Snapdragon 8 Gen 4. Jak na razie nie wiemy nic więcej prócz tego, że właśnie najnowszy układ będzie zaimplementowany w Xiaomi 15. Nie jest to nic zaskakującego, bo tak właściwie od trzech lat pierwszym telefonem z najnowszymi układami tajwańskiego producenta jest właśnie Xiaomi ze swoim flagowcem.

Jak na razie nie wiemy nic więcej na temat Xiaomi 15, ale myślę, że to tylko kwestia kilku tygodni, a kolejne newsy będą do nas spływać ze stajni chińskiego producenta.

Źródło: gsmarena.com