gaming

Stało się! Rozszerzamy tematykę MobileWorld24.pl!

MobileWorld24.pl istnieje od ponad trzynastu lat, przez ten czas mobilne technologie przeszły naprawdę sporą rewolucję. Smartfony od urządzeń dla geeków po element tak naturalny, który każdy z nas ma w kieszeni i bez niego nie może żyć. To, że zmiany zachodzą widzimy cały czas część szybciej, część wolnej, ale ogólnie rzecz biorąc całość zmierza ku nowym rozwiązaniom. Również coraz częściej przenikają się poszczególne gałęzie technologii, a ostatni czas to również bardzo szybki rozwój gier mobilnych i tytułów dedykowanych na małe jak i duże konsole. Po prostu te światy coraz częściej się wzajemnie przenikają. Dlatego też rozszerzamy tematykę portalu o bardzo szeroką i duża kategorię jaką jest gaming.

Od teraz na łamach MobileWorld24.pl znajdziecie informacje ze świata gier zarówno tych dedykowanych dla małych jak i dużych konsol, a także komputerów PC. Z całą pewnością będziecie mogli przeczytać recenzje i testy akcesoriów dla graczy, samych gier, a także wielu innych poradników,  dzięki którym będziecie mogli wycisnąć znacznie więcej ze swojego sprzętu. Oczywiście portal jest tworzony z myślą o Was, czytelnikach więc jeśli macie jakieś szczególne pomysły czy chęć przeczytania konkretnego artykułu dajcie znać w komentarzach. Postaram się taki tekst przygotować  z myślą o Was. Zaczynając tę tematykę gamingu na pierwszy ogień idzie konsola Playstation 5 i jej możliwości, na przestrzeni następnych kilku tygodni będziecie mogli przeczytać o ciekawych akcesoriach dla PS5 czy poradnik dotyczący sztuczek o których nie mieliście pojęcia. Po prostu czeka Was sporo ciekawej lektury.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam ciekawej lektury i zachęcić Was do częstszego zaglądania na MobileWorld24.pl. Z całą pewnością się nie zawiedziecie.