Mobvoi TicWatch Pro 5

Mobvoi TicWatch Pro 5 – pierwszy render

Tematyka związana z urządzeniami mobilnymi jest coraz szersza. Na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się w naprawdę dużej ilości przeróżnej maści smartwatche i opaski. Aktualnie coraz częściej zdaza się tak, że premiera goni prermierę i ciężko jest za wszystkimi nowościami nadążyć. Wśród najbardziej popularnych oczywiście można zaliczyć Apple, Samsunga czy Xiaomi, ale są również mniej znane rozwiązania, które również oferują bardzo ciekawe urządzenia. Z całą pewnością wśród nich jest Mobvoi, który w Polsce jest dostępny tylko jeden model Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra, który miałem okazję testować kilka miesięcy temu. Wyróżniał się on jedną zasadniczym elementem – miał podwójny ekran. Jeden standardowy, drugi w formie e-papieru, dzięki czemu całość działała na jednym ładowaniu znacznie dłużej. Jak to będzie wyglądało w przypadku nowej generacji? Tego jeszcze nie jesteśmy pewni, ale już mamy pierwsze poszlaki na temat Mobvoi TicWatch Pro 5.

Nasz polski leakster właśnie opublikował na swoim koncie na Twitterze informację z renderem urządzenia. Cóż jak na razie całość mocno przypomina mi poprzednią generację Galaxy Watch w wersji Classic. Czyżby Samsung zrezygnował z koperty, a Mobvoi wykorzystało podobne rozwiązanie? Jednak jak to bywa z przeciekami i pierwszymi renderami nie wszystko później przenoszone jest do finalnego produktu. Mimo wszystko warto wspomnieć jeszcze o dwóch informacjach. Po pierwsze Mobvoi TicWatch Pro 5 będzie działał pod kontrolą Wear OS w wersji oznaczonej numerem 3, a także sercem zegarka będzie aktualnie najmocniejszy wariant układu Qualcomma czyli Snapdragon W5+. To wszystko składa się na urządzenie, które celuje w najwyższą półkę.

Przypominam, że powyższe informacje to jedynie plotki i finalnie może się okazać, że nowy smartwatch od Mobvoi będzie wyglądał inaczej. Mimo wszystko liczę, że w niedalekiej przyszłości producent sam nieco uchyli rąbka tajemnicy jeśli chodzi o nowości ze swojej stajni. Czekacie na najnowszy zegarek od Mobvoi? Dajcie znać  w komentarzach pod wpisem.

Źródło: pocketnow.com