oppo watch

Oppo Watch 3 zadebiutuje jako pierwszy z wydajnym procesorem

Last updated:

Wyścig zbrojeń między gigantami technologicznymi trwa w najlepsze. Od lat magia liczb czy zasada kto pierwszy ten lepszy króluje jeśli chodzi o marketing związany z najnowszymi technologiami. Jeszcze jakiś czas temu producenci chwalili się kto jako pierwszy zaimplementował nową wersję systemu do swoich telefonów czy kto jako pierwszy przygotował telefon z aparatem pod wyświetlaczem. Takich potyczek było naprawdę sporo i cały czas rozgrzewają mobilny świat technologii. Dzisiaj poznaliśmy kolejnego pierwszego, tym razem sprawa dotyczy najnowszego układu Qualcomma.

oppo watch

Wbrew pozorom nie chodzi tutaj w żadnym wypadku o Snapdragonie 8 Gen 2 a jednak procesor, który dedykowany jest najnowszym urządzeniom ubieralnym czyli Qualcomm Snapdragon W5 gen 1 oraz bliźniaczej jednostce dodatkowo oznaczonej z „+”. Najnowsza generacja urządzeń od Oppo czyli po prostu linia smartwatchy Oppo Watch 3 będzie miała zaimplementowany procesor Snapdragon W5 Gen 1. O samych smartwatchach jak na razie nie wiemy zbyt wiele. Mają pojawić się sumarycznie trzy wersje tego urządzenia i jedna z nich ma obsługiwać standard eSIM.

Na Oppo Watch 3 nie będziemy musieli zbyt długo czekać, myślę że maksymalnie dwa, trzy tygodnie. Producent sam już oficjalnie część odkrywa karty ifnormując chociażby o procesorze, który będzie wykorzystywany w Oppo Watch 3.

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego i czekać na oficjlaną prezentację najnowszych zegarków od Oppo. Jak Wam się podoba taka odsłona Oppo Watch 3? Dajcie znać co sądzicie o najnowszych propozycjach od Oppo.

Źródło: pocketnow.com