oneplus

Wkrótce poznamy OnePlus Nord Watch, czyli tańszy smartwach od OnePlusa

Last updated:

Odnoszę wrażenie, że aktualnie zegarki, a tak właściwie smartwatche, pojawia się ich znacznie więcej niż chociażby dwa czy trzy lata temu. Coraz częściej tego typu urządzenia znajdują się na nadgarstkach Polaków. Dobre kilka lat temu największą bolączką smartwatchy było to, były pokaźnych rozmiarów i nieraz nie pasowały do bardziej eleganckiego looku. Jednak w praktyce okazało się, że tutaj można coś zrobić zarówno rozwiązania wyglądające jak zwykły zegarek, ale również z prostokątną kopertą. Drugim elementem, który mocno uległ zmianie to cena urządzeń. Jeszcze kilka lat temu kupno smartwatcha (z prawdziwego zdarzenia) za poniżej 1000 zł graniczyło z cudem, teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

OnePlus swoje pierwsze ubieralne urządzenia ma na światowym rynku, choć zapewne nikogo nie powinno zdziwić, że nie zdobyły ogromnej popularności. Jednak OnePlus Watch to pełnoprawna wysoka półka, a najnowsza właśnie zbliżająca się premiera to mocny średniopółkowiec. OnePlus Nord Watch bo o nim mowa to będzie smartwatch którego koszt nie powinien przekroczyć 600 zł. Informacje, które pojawiły się w sieci opierają się przede wszystkim na przeciekowych screenach, które wykonano w aplikacji N Health. Mała wizualizacja wskazuje, że OnePlus Nord Watch będzie miał prostokątną kopertę z zaoblonymi rogami i jednym fizycznym klawiszem. Pozostałe screeny wskazują na szeroką możliwość personalizacji tarczy zegarka i innych ustawień zegarka. Można również dostrzec, że OnePlus Nord Watch będzie wyposażony również w czujnik natlenowania krwi oraz czujnik tętna oraz snu.

Jak sami widzicie najnowszy zegarek od chińskiego producenta wydaje się ciekawą propozycją, co prawda nie jest to może pełnoprawny flagowy model, ale za około 600 zł powinniśmy otrzymać całkiem solidną konstrukcję. Oczywiście teraz ciężko cokolwiek bliżej wyrokować, bo nie znamy nawet części specyfikacji, ale znając OnePlusa raczej zawiedzeni nie powinniśmy być. Kiedy konkretnie zostanie zaprezentowany najnowszy OnePlus Nord Watch tego niestety nie wiemy, jednak informacje, które się pojawiają w internecie na temat tego rozwiązania sugerują, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na oficjalną prezentację tego urządzenia.

Źródło: pocketnow.com