Motorola RAZR przykuwa uwagę nietuzinkowym wzornictwem

Wygląda na to, że kolejna Motorola RAZR zaskoczy nas porządną specyfikacją

Pierwsza Motorola RAZR (z nowej generacji, nie oryginalna sprzed lat) wywołała na rynku niemałe zamieszanie. Nietuzinkowy design odwołujący się do kultowego klasyka i składana do wewnątrz konstrukcja mogły podobać się zarówno fanom stylistyki retro, jak i głodnym nowinek technicznych entuzjastom.

Niestety, wydajność urządzenia pozostawia wiele do życzenia. Pierwsza generacja “składaka” była wyposażona w umiarkowanie wydajny procesor Snapdragon 710, zaś odświeżona wersja 5G pracowała już na wydajniejszym układzie 765G.

Motorola RAZR mogła się podoboać miłośnikom ciekawego designu
Motorola RAZR mogła się podobać miłośnikom ciekawego designu

Jak podaje serwis XDA Developers, najnowsza propozycja Motoroli z elastycznym ekranem będzie mogła wreszcie być nazwana flagowcem z prawdziwego zdarzenia. Strona wspomina o procesorze Snapdragon 8 gen 1, oraz  6, 8 lub nawet 12 gigabajtach pamięci RAM. Zadowoleni powinni być również zwolennicy lokalnego przechowywania danych, ponieważ producent ma zaoferować wariant o pojemności 512 gigabajtów.

Na wysoki komfort użytkowania może mieć również wpływ ekran AMOLED o odświeżaniu 120 Hz.

Obecnie nie wiadomo nic na temat aparatu, cena również pozostaje tajemnicą. Niestety, podobnie jak w przypadku poprzednich smartfonów z segmentu foldable od Motoroli, możemy spodziewać się wysokiego kosztu urządzenia.

Wygląda na to, że w przyszłości pojawiać się będzie coraz więcej tego typu urządzeń. Jeśli producentom uda się wyeliminować podstawowe ich problemy (np. charakterystyczny „garb” na zgięciu ekranu), możliwe, że na rynku zagoszczą także urządzenia z niższego pułapu cenowego.

Więcej informacji na temat składanych smartfonów Motoroli znajdziesz pod tym adresem.

Źródło: androidpolice.com

More Stories
lg zero
LG Zero – Recenzja