google watch pixel

Google Pixel Watch najpiękniejszym smartwatchem?

Last updated:

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o urządzenia ubieralne, a przede wszystkim same smartwatche od pewnego czasu niewiele się nowego dzieje. Z jednej strony mamy Apple Watch, który od dobrych kilku lat żadnej rewolucji nie przeszedł, a rozróżnienie pod względem designu między poszczególnymi generacjami jest naprawdę ciężkie. Z drugiej strony mamy Galaxy Watch, którego największą rewolucją w porównaniu do poprzedników jest system Google Wear. Jednak poza tym nie mamy rewolucji. Pozostali producenci smartwatchy w dużej mierze, nawet nie są brani pod uwagę w statystykach. Dlatego też z ciekawością przyglądam się kolejnym doniesieniom ze stajni amerykańskiego giganta z Mountain View o najnowszym smartwatchu Google Pixel Watch.

Według przeciekowych informacji Google Pixel Watch, a tak właściwie cały jego front będzie ekranem/szklany. Całość wygląda naprawdę ciekawie, choć mam pewne wątpliwości co trwałości takiego rozwiązania. Szklana koperta, wydaje się dosyć krucha, ale całość wygląda obłędnie i zdecydowanie nie ma drugiego takiego samego smartwatcha na sklepowych półkach. Oczywiście jak na razie są to tylko plotki i do oficjalnej prezentacji urządzenia jeszcze może minąć nieco czasu. Tak czy siak Google Pixel Watch może być bardzo ciekawą alternatywą zarówno dla Apple Watcha czy Samsunga Galaxy Watch.

Warto też wspomnieć, że zegarek najpewniej jak to jest w przypadku smartwatchu amerykańskiego producenta nie będą dostępne w polskiej dystrybucji i trzeba będzie liczyć się z wysokimi cenami tego urządzenia w kraju nad Wisłą, ale zanim urządzenie pojawi się na sklepowych półkach może miąć całkiem sporo czasu.

Źródło: gsmarena.com  

More Stories
Deus Ex: The Fall zmierza na tablety i smartfony [Aktualizacja]