galaxy s21

Samsung rozpoczął masową produkcję linii smartfonów Galaxy S22

Zostały tak na dobrą sprawę niespełna dwa miesiące do końca roku, przez ten czas nie szykuje się już jakoś specjalnie dużo premier. Możliwe, że poznamy jeszcze flagowce Xiaomi, ale więcej większych debiutów urządzeń nie uświadczymy w 2021 roku. Dlatego też coraz częściej nasz wzrok jest zwrócony ku kolejnemu 2022. Bowiem według przeciekowych informacji najnowsza flagowa seria koreańskiego producenta czyli urządzenia Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ oraz Samsung Galaxy S22 Ultra zadebiutują w styczniu 2022 roku. Kolejne informacje potwierdzają tę tezę.

Kolejnymi plotkami, które umacniają w stanowisku, że za nieco ponad dwa miesiące zostaną oficjalnie zaprezentowane nowości od Samsunga to, fakt, że właśnie ruszyła masowa produkcja wcześniej wymienionych telefonów. To dobra informacja. Widać, że Samsung chce się dobrze przygotować na premierę, choć przy ostatnich problemach z różnymi komponentami, a w szczególności chipami może się okazać finalnie, że Samsung nie będzie w stanie wyprodukować tylu egzemplarzy ile zakładał. Oczywiście trzeba brać poniższe informacje z przymrużeniem oka, bowiem są to tylko plotki, ale z drugiej strony kolejne źródło potwierdza, że coś w tej materii jest na rzeczy.

Czekacie na najnowsze urządzenia od koreańskiego producenta? Któryś z nowych telefonów od Samsunga będziecie chcieli zakupić w przyszły roku? Galaxy S22, Galaxy S22+ czy Galaxy S22 Ultra? Dajcie znać w komentarzach pod wpisem co sądzicie o nowej generacji urządzeń Koreańczyków.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Nowe iPhone’y już są!