xiaomi logo

Xiaomi 12 na pierwszych renderach

Last updated:

Premiery urządzeń od różnych producentów cały czas się odbywają. W ostatnim tygodniu mieliśmy okazję poznać najnowsze urządzenia między innymi od dwóch gigantów z Cupertino oraz Mountain View, a swoje trzy grosze dorzucił również Samsung. Jednak już coraz częściej zwracamy uwagę na przyszłoroczne premiery flagowców. O nich co prawda jak na razie nie wiemy zbyt wiele, ale najpewniej w niedalekiej przyszłości nieco nam się sytuacja rozjaśni. Czego dowodem jest chociażby dzisiejszy przeciek pokazujący pierwsze rendery od chińskiego producenta Xiaomi. Mowa w tym momencie oczywiście o Xiaomi Mi 12.

xiaomi 12

Powiem szczerze, że powyższa grafika osobiście mnie zaskoczyła. Xiaomi zdecydowało się na implementację wyspy na aparat na środku plecków urządzenia co nie jest najczęściej spotykanym zabiegiem. Całość wygląda naprawdę ciekawie, choć powiem szczerze po samych renderach ciężko coś bardziej wyrokować jak cała konstrukcja będzie się prezentować w rzeczywistości. Jeśli chcemy poznać oficjalnie najnowsze urządzenie ze stajni chińskiego producenta musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Według plotek w Chinach Xiaomi 12 powinien zostać zaprezentowany na konferencji jeszcze w grudniu, ale będzie to najprawdopodobniej premiera przeznaczona tylko dla Państwa Środka. Europa i reszta globu będzie musiała się uzbroić w jeszcze większą cierpliwość. Informacje sugerują, że nastąpi ona już w przyszłym roku. Z miesięcznym lub dwumiesięcznym poślizgiem.

Liczę, że taki wygląd Xiaomi 12 pozostanie już do premiery bez zmian i całość będzie się prezentować równie dobrze jak na renderach. Czekacie na najnowsze urządzenia od Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com    

More Stories
dieta
Żyj zdrowo z androidem