Co Samsung zaprezentuje w przyszłym tygodniu?

Kolejny tydzień dla fanów mobilnych technologii szykuje się niezwykle ekscytujący. Po pierwsze nowy tydzień otwierać będzie konferencja amerykańskiego giganta z Cupertino. W poniedziałek 14 października najpewniej poznamy najnowsze Macbooki Pro oraz kolejną trzecią już generację słuchawek AirPods. W wtorek przejmie pałeczkę kolejny gigant tym razem Google ze swoimi urządzeniami Pixel 6. Jednak by to nie było zbyt mało swoje trzy grosze dorzuca również koreański gigant z eventem, który ma się odbyć dokładnie za tydzień czyli 20 października.

To ostatnie ogłoszenie dosyć zaskoczyło większość fanów Samsunga, bowiem przeciekowe informacje, które w ostatnim czasie pojawiają się w internecie dotyczą przede wszystkim kolejnej generacji flagowych smartfonów od Koreańczyków. Natomiast ta premiera w najlepszym wypadku odbędzie się w styczniu przyszłego roku. W takim razie co zaprezentuje nam w kolejną środę Samsung? Tutaj niestety konkretnych szczegółów nie otrzymaliśmy, możemy sugerować się jedynie tym co zaprezentował sam Samsung na grafice związanej z eventem.

Tak na dobrą sprawę mamy kilka poszlak, które dodatkowo uzupełnia informacja prasową, którą otrzymaliśmy przy okazji zapowiedzi eventu. Wskazuje ona, że najpewniej poznamy dobrze znane nam urządzenia ze stajni koreańskiego producenta w nowej kolorystycznej odsłonie. Drugą opcją jest możliwość prezentacji Samsunga Galaxy S21 FE, na którego czeka sporo osób. Osobiście liczę, że mimo wszystko Samsung nieco bardziej się wysili przy okazji najnowszego eventu i prócz tych wcześniej wspomnianych urządzeń światu zaprezentuje zauważalnie więcej nowości. Może nowe rozwiązania związane z akcesoriami czy oprogramowaniem. Jakie macie swoje typy odnośnie nowej konferencji koreańskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach pod wpisem co sądzicie o zbliżających się wydarzeniach? Warto czekać?

Źródło: informacja prasowa