samsung galaxy s22 ultra zdj

Potwierdza się wygląd Samsunga Galaxy S22 Ultra

W ostatnim czasie na sile przybrały nowe informacje związane z przyszłoroczną premierą najnowszych urządzeń od koreańskiego producenta. Wiemy już, że najpewniej ten najmocniejszy ze wszystkich telefonów od Samsunga zostanie wyposażony w rysik S-Pen, a także całkiem niezłe aparaty. Jednak do tej pory nie było zbyt wielu informacji na temat samego wyglądu urządzenia. Owszem pierwsze informacje sugerowały już pewne zmiany w porównaniu do poprzednika, ale dzisiaj mamy dla Was już nieco konkretniejsze dane.

Wszystkie powyższe rendery powstały na podstawie etui, które pojawiły się w internecie jakiś czas temu. Przedstawia ono przede wszystkim plecki urządzenia, z którego pozbyto się bloczka na którym umieszczono wszystkie obiektywy aparatów. W Galaxy S22 Ultra całość przypomina nieco nieregularny klocek z Tetrisa. Moim zdaniem Samsung mocno przekombinował i nie wygląda to najlepiej. Dla tych, którzy myślą, że Galaxy S22 i Galaxy S22+ będą wyglądać identycznie mogą być w błędzie, bowiem Samsung najpewniej „upiększy” jedynie ten najmocniejszy telefon, pozostałe będą kopiami tegorocznych urządzeń.

Według przeciekowych informacji telefon ten będzie miał przekątną ekranu taką samą jak poprzednik czyli 6,8, ale z drugiej strony uzyskamy nieco inne proporcje. Całość ma być lepiej przystosowana do korzystania z rysika. Cóż jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne doniesienia ze stajni koreańskiego producenta. Jednym z nich jest to, że najpewniej tylko wersja Ultra będzie mogła obsługiwać 45 W szybkie ładowanie, pozostałe modele czyli Galaxy S22 i Galaxy S22+ będą musiały się zadowolić 25 W ładowaniem.

Czekacie na najnowsze urządzenia od koreańskiego producenta? Którego spośród urządzeń wyczekujecie najbardziej? Galaxy S22, Galaxy S22+ czy Galaxy S22 Ultra? Dajcie znać w komentarzach pod tym wpisem.

Źródło: gsmarena.com