apple watch series 7

Apple Watch series 7 w sprzedaży od połowy października

Ostatnia konferencja giganta z Cupertino przyniosła nam ogromną wręcz ilość nowych urządzeń. Wśród nich znalazły się najnowsze smartfony iPhone z serii 13, a także iPady. Wśród zapowiedzi pojawił się również najnowszy smartwatch amerykańskiej firmy czyli Apple Watch series 7. Nowe urządzenia iPhone i iPady już można w polskich sklepach zakupić. Ale jeśli chodzi o zegarek tutaj Apple nie pochwaliło się konkretniejszą datą premiery. Stąd pierwsze przecieki dotyczące daty rozpoczęcia sprzedaży, a także samego debiutu urządzenia na sklepowych półkach.

Według przeciekowych informacji, które otrzymał jeden z użytkowników przedsprzedaż najnowszych zegarków powinna ruszyć już pod koniec bieżącego tygodnia czyli 8 października, a na sklepowych półkach Apple Watch series 7 będzie dostępny tydzień później czyli dokładnie 15 października. Jak na razie powyższe daty są jedynie przeciekowymi danymi, więc nie są pewne, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że faktycznie na nowego smartwatcha od amerykańskiego giganta z Cupertino nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni Apple’a, liczę, że lada moment amerykański gigant rozwieje wszelkie wątpliwości. Czekacie na najnowsze zegarki Apple Watch series 7? Dajcie znać w komentarzach pod tym wpisem.

Źródło: gsmarena.com