samsung logo

Galaxy Note powróci jako Galaxy S22 Ultra?

Last updated:

Pierwsze konkretniejsze przecieki związane z nadchodzącą nową generacją flagowych urządzeń od koreańskiego producenta mamy już za sobą. Co prawda sezon największych premier w pełni, właśnie na sklepowych półkach pojawiły się między innymi nowe iPhone’y 13 generacji, a lada moment poznamy oficjalnie Pixele, tak wielu użytkowników czeka już na początek przyszłego roku. Wówczas według wszystkich znaków na niebie i ziemi pojawi się oficjalnie najnowsza flagowa seria smartfonów od Samsunga. O najnowszych urządzeniach Galaxy S22 wiemy już całkiem sporo, a najnowsze doniesienia wydają się bardzo interesujące.

Według plotek, (które notabene są potwierdzane przez kolejne źródła) wynika, że najmocniejszy z całej rodziny Galaxy S22, czyli Galaxy S22 Ultra będzie bardzo mocno przypominał już zapomnianą przez Samsunga linię Note. Pierwszą podstawową nowością będzie specjalny slot na rysik, dzięki któremu urządzenie będzie wykrywać działanie rysika. Owszem do tej pory wsparcie pod względem technologicznym dla rysika S-Pen w przypadku Galaxy S21 Ultra było, ale tylko samo wsparcie, przy braku odpowiedniego miejsca na rysik. W Galaxy S22 Ultra sytuacja ma się pod tym względem poprawić. Wcześniejsze informacje sugerowały, o nieco innych proporcjach ekranu, ale tutaj potwierdzenia w większej ilości źródeł jak na razie nie mamy.

Zapewne w kolejnych tygodniach nowych informacji związanych z linią Galaxy S22 będziemy otrzymywać znacznie więcej, ale wygląda na to, że koreański producent nie będzie chciał stać w miejscu i doda kilka ciekawych rozwiązań, choć z drugiej strony wydaje się, że nie będą one zupełnie nowe. Oczywiście jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną prezentację urządzeń, ale na najpewniej odbędzie się pod koniec stycznia przyszłego roku. Czekacie na nowości od Samsunga? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Transformer TF101 zaktualizowany do ICS