amazfit

Urządzenia Amazfit w czerwcu będą szerzej dostępne w Polsce

Wydawać by się mogło, że producenci sprzętu mobilnego jakiś czas temu nieco porzucili wszelkiego rodzaju smartwatche czy smartbandy na rzecz samych telefonów. W praktyce jest w tym trochę racji, bo na czele w ilości sprzedanych egzemplarzy od lat królują Ci sami producenci, tak na dalszych lokatach pojawiają się nowi producenci. Aktualnie większość znanych dużych chińskich firm jak Oppo, OnePlus, Realme czy Xiaomi w portfolio mają co najmniej jedno tego typu urządzenia, a czasem smartwatchy czy smartbandów jest zauważalnie więcej i to na każdą kieszeń. Widać, też po intensywnych wzrostach, że rynek jeszcze się nie wysycił i jest miejsce na kolejne rozwiązania i twórców.

Na polskim rynku firma Amazfit tak na dobrą sprawę jest znana jedynie z rozwiązań sygnowanych logiem Xiaomi, pod swoją własną marką są znacznie mniej rozpoznawalni. Jednak firma zdecydowała się na współpracę z mPTech (twórcy urządzeń spod znaku myPhone czy HAMMER), dzięki czemu zdecydowanie poprawi się dostępność i samo portfolio chińskiego producenta na naszych sklepowych półkach. Jak na razie nie mamy pełnych informacji kiedy konkretnie nowe urządzenia pojawią się w sprzedaży w Polsce, ani też co to będą za modele, ale z całą pewnością fani wearables w rozsądnej cenie będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Jedyną wskazówką odnośnie dostępności nowości w Polsce jest informacja, że nastąpi to już w czerwcu, więc najpewniej na kolejne informacje związane z premierą nowości od Amazfit w Polsce nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Jesteście ciekawi jakie urządzenia od tego producenta pojawią się u nas? Na jakie modele specjalnie czekacie? Dajcie znać w komentarzach pod tym wpisem.

Źródło: informacja prasowa

More Stories
Telefony Google Pixel z Androidem 7.1?