Sony już w 2021 roku zasypie nas hitami w wersji mobilnej

Dla japońskiego producenta ubiegły rok był niezwykle ważny. Wówczas bowiem zadebiutowała na sklepowych półkach nowa generacja konsoli Playstation 5. Nawiasem mówiąc ciężko tak właściwie stwierdzić czy jest właściwie w sklepach, bowiem na pniu każde egzemplarze konsoli rozchodzą się. Teraz przed Sony trudne zadanie – tworzenie najlepszych ekskluzywnych tytułów właśnie na Playstation 5. Jednak polityka wydawnicza nieco ewoluowała i od pewnego czasu zaczęły się pojawiać tytuły również na komputerach. Teraz przyszła na mobile.

Co prawda jak na razie Sony jest dosyć enigmatyczne o które konkretnie tytuły chodzi, ale już teraz firma zapowiada, że część tytułów pojawi się jeszcze w 2021 roku i w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zagadek jest znacznie więcej, bowiem nie wiemy w jakiej formie zostaną przeniesione te produkcje. Czy będzie to jedynie wersja kosmetyczna – modyfikacja pod mobilne technologie czy zmiany będą szły o krok dalej.

Liczę, że w niedalekiej przyszłości Sony uchyli nieco więcej rąbka tajemnicy na temat nadchodzących produkcji, może zbliżające się wielkimi krokami targi E3 będzie dobrą okazją do pochwalenia się przed światem? Czas pokaże. A wy czekacie na najnowszy tytuły ze stajni japońskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Sharp Aquos C10 i B10 oficjalnie w Europie