huawei

Wiemy kiedy zadebiutuje linia flagowców Huawei P50

Niestety Huawei przez ostre zawirowania z amerykańskim rządem, od dobrych dwóch lat ma spore problemy ze współpracą z firmami USA. Przez co między innymi najnowsze urządzenia chińskiego producenta owszem działają pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem, ale nie mają wsparcia dla wszystkich usług Google takich jak sklep z aplikacjami Google Play, Gmail czy YouTube. To wszystko sprawia, że wielu użytkowników rezygnuje z zakupów urządzeń Huawei, na rzecz konkurencji. Mimo to moim zdaniem warto przyjrzeć się najnowszym flagowcom, które powinny zadebiutować za nieco ponad miesiąc. Kiedy dokładnie?

Według przeciekowych informacji daty konferencji są prawdopodobne daty między 26 a 28 marca bieżącego roku. Zakładając, że 26 marca to piątek ten termin wydaje się najbardziej realny. W podobnym terminie w ubiegłym roku chiński producent prezentował swoje najnowsze urządzenia. Jakie telefony zostaną wówczas zaprezentowane? Do linii flagowców będą należy trzy smartfony Huawei P50, Huawei P50 Pro oraz najbardziej wypasiona wersja czyli Huawei P50 Pro+. Co ciekawe najpewniej podstawowa wersja czyli właśnie Huawei P50 będzie traktowany jako wersja Lite, gdzie sercem tego telefonu będzie uboższa wersja Kirin 9000E, natomiast pozostałe dwa telefony będą już wyposażone w pełnoprawnego Kirin 9000.

Huawei w przypadku nadchodzących flagowców skupi się przede wszystkim na trzech aspektach – czyli na wyświetlaczu tutaj najpewniej zyskamy odświeżanie na poziomie 120 Hz, do tego funkcje gamingowe choć tutaj nie wiadomo jakie nas czekają nowości. Ostatni element to aparat, ale w przypadku Huawei nie jest to żadna nowość, bowiem od dobrych kilku lat Chińczycy w tym zakresie są w absolutnej czołówce. Jak na razie o samych telefonach z linii Huawei P50 nie wiemy zbyt wiele, ale myślę, że kolejne tygodnie będą bardzie owocne w wszelkie nowe informacje. Czekacie na najnowsze propozycje od chińskiego producenta?

Źródło: gsmarena.com

More Stories
MWC 2018: nowe urządzenia Nokii oficjalnie zaprezentowane