redmi logo

Redmi Note 10 najpewniej poznamy już w marcu

Xiaomi zdecydowanie nie zwalnia tempa. Tak na dobrą sprawę nie opadł jeszcze kurz po globalnej premierze Xiaomi Mi 11, a już mamy kolejne informacje związane następnymi urządzeniami, które pojawią się na sklepowych półkach. Jednak tym razem będziemy mieć do czynienia ze średniopółkowym telefonem.

Seria Redmi Note to absolutny bestseller sprzedażowy chińskiego producenta. Na przestrzeni kilku lat sprzedali dobre kilkaset milionów tych urządzeń na całym świecie. Dlatego też tak bardzo Redmi Note 10 jest wyczekiwany przez użytkowników. Do tej pory wiedzieliśmy niewiele na temat nowego urządzenia Chińczyków, ale mimo wszystko było pewne, że powstanie i zobaczymy go oficjalnie w najbliższej przyszłości. Wygląda na to, że się faktycznie Redmi Note 10 zostanie oficjalnie zapowiedziany jeszcze w marcu. Trzeba jednak pamiętać o jednym. Najpierw ujrzymy telefon w wersji na rynek chiński, a później dopiero w Europie w tym również Polsce. Więc może się finalnie okazać, że telefon na naszych rodzimych półkach sklepowych pojawi się dopiero w okolicy kwietnia bieżącego roku.

Co już wiemy na temat nachodzącego Redmi Note 10? Przede wszystkim to, że telefon ma zostać wyposażony w Snpadragona 750G, do tego dojdzie w zależności od wersji od 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Z całą pewnością można na plus będzie zaliczyć pojemną baterię 5900 mAh. Całość na papierze wygląda naprawdę dobrze, choć powiem szczerze, że bardzo dużo jak zwykle będzie zależało od pieniędzy jakie trzeba będzie zapłacić za Redmi Note 10. Jeśli ceny nie pójdą w górę to będziemy  mieć kolejny hit sprzedażowy od chińskiego producenta. Czekacie na najnowsze urządzenie od Xiaomi? Dajcie znać komentarzach.

Źródło: gsmaarena.com

More Stories
Samsung Galaxy Nexus już jest…w Polsce