xiaomi mi mix 4 render

Xiaomi Mi Mix 4 jeszcze w tym roku

Chiński producent od dobrych kilku lat wydaje co roku całe zatrzęsienie nowych smartfonów. Tak na dobrą sprawę ciężko jest nadążyć za wszystkimi nowościami. Jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy okazję poznać oficjalnie najnowszego flagowca Xiaomi Mi 11, aktualnie czekamy na oficjalny debiut w Europie i w Polsce. Lada moment producent zaprezentuje mocniejszą wersję Pro, a już pojawiają się pierwsze przeciekowe konkretniejsze informacje na temat kolejnego flagowca. Co prawda nie z głównej linii Xiaomi Mi, ale mimo wszystko flagowców z Mi Mix.

Według przeciekowych informacji na sklepowych półkach jeszcze w tym roku powinna się pojawić nowa generacja Xiaomi Mi Mix oznaczona numerem 4. Smartfony te zawsze były dla Xiaomi momentem popisu siły i technologii. Pierwsze urządzenia z tej linii to były rozwiązania, które jako pierwsze wprowadziły bezramkowe ekrany, później przyszła kolej na slider, a na koniec jeszcze mieliśmy prototyp Mi Mix Alpha, który co prawda nie pojawił się w masowej produkcji i był dostępny dla nielicznych, ale mimo wszystko całość robiła naprawdę bardzo dobre wrażenie.

Jak na razie nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje Xiaomi Mi Mix 4, ale przecieki sugerują, że Chińczycy chcą chwilę poczekać na premierę nowego urządzenia, więc najpewniej na generację Mi Mix 4 przyjdzie nam poczekać aż do trzeciego lub czwartego kwartału bieżącego roku.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
theLotter – zagraj on-line w loterie na całym świecie