Samsung przygotowuje kolejnego smartfona z potężną baterią

Teraz częściej pojemność baterii w smartfonach zaczyna zauważalnie rosnąć, jeszcze kilka lat temu najbardziej pojemne ogniwa w telefonach były o pojemności około 4000-5000 mAh. Dziś już te wartości są standardem nawet wśród średniopółkowych rozwiązań. Coraz częściej jednak przekraczana jest bariera 6000 mAh czy 7000 mAh. Samsung właśnie szykuje się do premiery kolejnego smartfona z potężną baterią.

Przeciekowe informacje wskazują, że najnowszy telefon od Koreańczyków będzie nazywał się Galaxy M62. Najważniejszym podzespołem, który zdecydowanie odróżnia od pozostałych to bateria – o pojemności 7000 mAh. Sercem urządzenia będzie Exynos 9825 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Do tego dochodzi wsparcie dla technologii szybkiego ładowania o mocy 25 W. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 11.

Kiedy konkretnie oficjalnie zostanie zaprezentowany Samsung Galaxy M62? Tego konkretnie nie wiemy, bowiem przecieki nie sugerują żadnych konkretnych informacji, ale najpewniej w niedalekiej przyszłości będziemy mogli poznać jeszcze więcej szczegółów na temat nadchodzącego nowego telefonu od Koreańczyków.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
blade v8
ZTE Blade V8 Pro już w sprzedaży w USA