logo asus

Asus ROG Phone 4 będzie prawdziwą gamingową bestią

Smartfony dedykowane graczom na rynku mobilnych technologii pojawiły się relatywnie niezbyt dawno temu. Owszem jeszcze na początku jakiejkolwiek popularności takich rozwiązań Sony zaprezentowało światu Xperię Play, jednak pomysł mimo naprawdę ciekawych rozwiązań nie przyjął się na rynku wśród graczy. Inna sprawa, że później przez dobre kilka lat nie było większych premier smartfonów dedykowanych graczom. Do czasu. Gdy zaczęły się pojawiać pierwsze nieco bardziej masowo takie rozwiązania od tego momentu otrzymujemy co roku kilka różnych modeli. Jedną z ciekawszych propozycji oferuje tajwańska firma Asus z linią urządzeń ROG Phone. Właśnie otrzymaliśmy nieoficjalne informacje dotyczące kolejnej odsłony właśnie tych smartfonów.

ROG Phone 4 bo tak wstępnie ma nazywać się najnowszy gamingowy flagowiec Tajwańczyków z całą pewnością będzie miał najmocniejsze aktualnie podzespoły. Sercem telefonu będzie Snapdragon 888 wraz z 12 GB pamięci operacyjnej RAM. Niestety jak na razie nie wiemy nic więcej na temat samego telefonu, prócz powyższych informacji i grafiki, która wskazuje na całkowite pozbycie się przez producenta przedniej kamerki aparatu, a ramki wokół wyświetlacza zostały zredukowane do absolutnego minimum.

asus rog phone 4

Jak to bywa z plotkami wszystkie powyższe informacje trzeba brać z przymrużeniem oka, ale mimo wszystko wydaje się już niemal oczywistym, że sercem telefonu będzie Snapdragon 888 wraz z 12 GB RAM. Kiedy może zadebiutować ROG Phone 4? Trudno wyrokować, bowiem ubiegłoroczna generacja została oficjalne zaprezentowana w lipcu 2020 roku, ale konkurencja odkryła karty parę miesięcy wcześniej a dokładniej w marcu. Czy w takim razie w bieżącym roku Asus pokaże swojego gamingowego smartfona również wcześniej? Czas pokaże.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Gear S2 oficjalnie!