Motorola Edge S nowym flagowcem z Snapdragonem serii 800

W połowie poprzedniego roku Motorola wydała na rynek (niestety nie polski) flagową Edge+ z sztandarowym układem Qualcomma Snapdragon 865. W naszym kraju jest do kupienia jedynie średni półkowa Edge z Snapdragonem 765. W internecie pojawiły się nowe informacje na temat Motoroli Edge S, która jakoby miała otrzymać Snapdragona serii 800. 

Dyrektor generalny Lenovo Chen Jin w ostatnim czasie ogłosił na chińskim portalu Weibo nową Motorolę Edge S. Nowy flagowiec znanej, amerykańskiej marki ma otrzymać procesor Qualcomma Snapdragon serii 800 – najprawdopodobniej najnowszy Snapdragon 888, chociaż istnieje możliwość, że otrzyma ubiegłorocznego 865.

Jak na razie nie wiemy o nowej Motoroli za dużo. Może otrzymać ten sam wyświetlacz OLED o przekątnej 6.7 cala pracujący w rozdzielczości FullHD+ z niespotykanym odświeżaniem ekranu 105 Hz. Moduł główny aparatu ma mieć tak jak podstawowa Edge rozdzielczość 64 Mpx, na pokładzie spodziewamy się czystego Androida 11. Nie mamy żadnych informacji na temat, czy flagowa Motorola Edge S zadebiutuje w państwie nad Wisłą.

More Stories
Samsung szykuje 10-calowy tablet na targi CES 2014