iPhone 13 z mniejszym notchem i z tym samym designem

Apple i ich iPhone to jeden z najbardziej rozchwytywanych tematów w świecie mobilnej technologii. Jesteśmy już chwilę po oficjalnej premierze serii iPhone 12, a już pojawiają się informacje na temat następcy.

Pojawiły się w sieci informacje na temat serii iPhone 13, jakoby bardziej zaawansowany wariant iPhone 13 Pro ma dostać panel OLED z 120Hz odświeżaniem. Faktem jest to, że przed konkretniejszymi wiadomościami istniały spekulacje, że seria 12 ma otrzymać panele o wyższym odświeżaniu, jednak nie doszło to do skutku. Tak czy inaczej w kwestii wyglądu iPhone 13 ma utrzymać płaskie ramki tak jak w przypadku obecnych 12. Bardzo ważnym element smartfonów producenta z Cupertino jest notch w ekranie oraz technologia FaceID, wcięcie w ekranie ma zostać zmniejszone, niestety nie wiemy w jakim stopniu. Sama konstrukcja urządzenia ma ulec nieznacznemu zgrubieniu.

Podstawowy iPhone 13 może otrzymać także skaner Lidar znany wcześniej z iPada Pro 2020 oraz iPhone 12 Pro, 12 Pro Max. Jest to ciekawy zabieg ze strony amerykańskiego giganta, który na pewno będzie skutkował mniejszym lub większym zwiększeniem ceny tańszej wersji flagowca.

More Stories
Coolpad Note 5
Coolpad Note 5 – 4 GB RAM za 600 zł z hakiem