Znamy nowe warianty kolorystyczne serii Samsung Galaxy S21

Zapowiedź i prezentacja tegorocznej flagowej serii Samsunga zbliża się już wielkimi krokami. Z najnowszych przecieków dostaliśmy informacje o nowych opcjach kolorystycznych tegorocznych Galaxy S21 dzięki uprzejmości znanego leakstera.

Konferencja Galaxy Unpacked już za nie cały tydzień, 14 stycznia koreański producent pokaże światu swoje flagowce na rok 2021. Data oficjalnego wydania jest oczekiwana na 29 stycznia tego roku. 

W kwestii designu jest tak jak oczekiwaliśmy. Wyspa na aparaty jest bezpośrednio połączona z ramą. Na oficjalnych renderach Samsunga także widzimy ciekawy zabieg w postaci złotej wyspy na aparat w fioletowym wariancie kolorystycznym Galaxy S21+. 

Otrzymaliśmy także informację w formie zrzutu ekranu, jakoby Galaxy S21 Ultra miał otrzymać zupełnie nowy kolor mianowicie brązowo – tytanowy. Dodatkowo ujrzymy tą samą czarno-szarą kolorystykę tak jak w poprzedniku. Podstawowa S21 będzie dostępna w kolorze szarym, różowym, fioletowym, białym i czerwonym. Wersja z plusem to czarny, srebrny i fioletowy.

Źródło: phonearena.com

More Stories
gwint
Gwint na Androida już 24 marca