Xiaomi Mi 11 Lite to Poco X3 NFC w smuklejszej formie?

Co roku chiński producent wydaje flagowce na początku roku. Xiaomi w poprzednich latach miało w zwyczaju wydawać lekką wersję swoich telefonów – w postaci mocnych średniaków. Mi 11 Lite będzie połączeniem flagowej Mi 11 oraz niedawno wydanego średniaka Poco X3 NFC

W kwestii procesora zapowiada się na downgrade względem poprzednika. Mi 10 Lite posiadała Snapdragona 765G z modułem 5G, tegoroczna Mi 11 Lite ma zostać napędzana przez znany z Poco X3 NFC Snapdragona 732G wraz z 6GB pamięci RAM LPDDR4X i 128 GB wewnętrznej pamięci wbudowanej UFS 2.1. Do zestawu dochodzi także przedni panel IPS LCD pracujący w rozdzielczości FullHD+ z 120Hz odświeżaniem.W lewym górnym rogu znajduje się wycięcie na kamerkę do selfie. 

Fotografia będzie podobnie rozwiązana jak w podstawowej Mi 11. Wyspa aparaty wyglądowo wzorowana na Apple posiada trzy obiektywy – główny 64 Mpx, 8 Mpx ultraszeroki kąt i 5 Mpx obiektyw do makro. 

W kwestii ceny w źródle mowa jest o 350$ czyli około 1500 zł. Wiedząc, że poprzednik był wyceniony na około 1700 zł (obecna cena) możemy takowej w tym przypadku także się spodziewać. Urządzenie na rynku ujrzymy prawdopodobnie w okolicach marca / kwietnia tego roku. 

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Apple się zaspało…