huawei

Huawei P50 w trzech wersjach

Mimo, że od pewnego czasu chiński producent ma spore problemy związane ze współpracą z amerykańskimi producentami nadal silnie rozwija swoje marki, które już od wielu lat istnieją na rynku mobilnych technologii. Z całą pewnością jedną z nich jest właśnie linia flagowców oznaczonych jak „P”. Co prawda zbliżająca się wielkimi krokami kolejna generacja Huawei P50 będzie pozbawiona dużej ilości funkcji związanych z usługami Google’a. Przed kilkoma dniami miałem okazję pisać na temat pierwszego rendera Huawei P50, teraz przyszła kolej na następne informacje.

Według jednego z leaksterów w marcu bieżącego roku poznany nie jednego, nie dwa, a aż trzy modele z linii P50. Dokładniej mówiąc podstawowy modeli oznaczony jako Huawei P50 będzie miał ekran o przekątnej 6,1-6,2 cala, kolejny z dopiskiem Pro to już nieco większy telefon z ekranem 6,6 cala. Największy z całej rodziny zdecydowanie będzie Huawei P50 Pro+, którego przekątna wyświetlacza, będzie miała wymiar 6,8 cala. W tym roku podobnie jak Samsung, Huawei nie będzie się ograniczał jeśli chodzi o kilka wersji swoich flagowych telefonów. Taki wybór smartfonów o różnych przekątnych to bardzo dobra informacja. Najpewniej pod względem samej specyfikacji różnice będą kosmetyczne, a największe będą oscylowały właśnie wokół wyświetlaczy, a także samych aparatów.

Smartfony z linii P50 oficjalnie zaprezentowane zostaną pod koniec marca bieżącego roku, nie wiemy konkretnie kiedy, ale najpewniej na przestrzeni kilku najbliższych tygodni będą pojawiały się kolejne informacje przeciekowe, które nieco więcej odkryją kart jeśli chodzi o Huawei P50 i całą linię smartfonów.

Źródło: gizchina.com

More Stories
Pierwszy smartfon z elastycznym wyświetlaczem od Samsunga