Wygląd Samsung’a Galaxy A52 ujawniony na renderach

 

Smartfony z linii A Samsunga w naszym kraju są bardzo popularne. Cechują się rozsądną ceną i możliwościami. Samsung Galaxy A52 5G będzie następcą niezbyt dostępnego Galaxy A51 5G – który znacząco różnił się od podstawowej wersji 4g, która była wyposażona w nie najwydajniejszy procesor. 

Dzięki znanemu leaksterowi otrzymujemy rendery Galaxy A52 5G. Urządzenie jak widzimy pod względem designu nie zmieniło się praktycznie w ogóle – tylko wyspa na aparaty uległa zmianie. Obiektywy są obramowane pierścieniami co przypomina bardziej tegoroczną serię Galaxy Note 20. Czwarty obiektyw został także nieco przeniesiony.

Telefon pod względem wymiarów jest nieco większy od poprzednika. Ma mieć wymiary 159.9 x 75.1 x 8.4 mm – a więc długość, szerokość czy głębokość uległy zmianie. Na froncie bez zmiany pozostaje 6.5 calowy wyświetlacz AMOLED z skanerem linii papilarnych zaszytym pod nim oraz centralnie umiejscowioną kamerę do selfie. Plecki pozostaną plastikowe jednak korpus skrywający złącze słuchawkowe jack 3.5 mm będzie metalowy.

Jak na razie nie mamy informacji dotyczącej ceny – możemy spodziewać się jednak, że będzie nieco drożej wyceniony niż A51, ze względu na moduł 5G czy wydajniejszy proce