Apple

Apple już 10 listopada zaprezentuje kolejne nowości

Amerykański gigant z Cupertino w bieżącym roku ma za sobą już kilka konferencji i premier. Mieliśmy okazję już poznać chociażby najnowsze iPhone’y, jednak Apple ma dla nas kolejne nowości.

Nie jest chyba żadną tajemnicą, że najpewniej z racji zbliżającej się wielkimi krokami konferencji Apple, która odbędzie się już w przyszły wtorek 10 listopada, oficjalnie poznamy najnowsze urządzenia z linii Maców. Jednak największą nowością nie będą same urządzenia, lecz procesory, które będą je napędzać. W przypadku tego rodzaju urządzeń amerykański gigant z Cupertino po raz pierwszy zaimplementuje autorskie układy ARM.

Jak na razie o samej specyfikacji urządzeń nie wiemy zbyt wiele, ale to się najpewniej zmieni dosyć szybko, bowiem już 10 listopada. Przecieki sugerują, że poznamy dwa trzynastocalowe urządzenia, jednak nie jest to pewna informacja. Oczywiście najpewniej prócz premiery najnowszych Maców przyjdzie nam się zapoznać z nowymi akcesoriami. Tutaj jest mowa między innymi o lokalizatorze Bluetooth AirTag oraz słuchawki AirPods Studio.

Czekacie na najnowsze urządzenia od Apple? Czy nowości, które zaprezentują wprowadzą nieco świeżości w linię urządzeń Mac? Dajcie znać co sądzicie w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com