[

Premiera Samsung Galaxy Z Flip 2 dopiero pod koniec 2021?

Samsung Galaxy Z Flip to według mnie jeden z najlepszych oraz rewolucyjnych smartfonów producenta. Niestety ostatnie informacje potwierdzają, że urządzenie nie zostanie zaprezentowane w lutym 2021 (premiera “jedynki” była właśnie w tym okresie). Premiera telefonu ma zostać przełożona na trzeci kwartał następnego roku – w okresie, kiedy wydawane są notatniki Samsunga.

Koreański producent planuje z wcześniejszych doniesień połączyć swoje dwoje dwie flagowe serię Note oraz S, która ma być kompatybilna z rysikiem S Pen. Planuje także uczynić drugorzędną flagową linię Z. 

Przesunięcie premiery może być spowodowane faktem, iż Samsung odświeżył swojego składaka implementując nowy układ Qualcomma Snapdragon 865 z modułem 5G.

Galaxy Z Flip 2 to na razie jedna wielka zagadka

Co tak naprawdę wiemy? Praktycznie niewiele – większy ekran oraz dodatkowe oczko aparatu, prawdopodobnie teleobiektyw oferujący zoom optyczny.

Smartfon z klapką Samsunga w następnym roku może mieć większą baterię oraz poprawiony i tak już bardzo dobry zawias. Urządzenie ma być napędzane przez Snapdragona 875+ nad którym amerykańska firma już podobno pracuje.

More Stories
Motorola Moto E6 – znamy specyfikację