0

OnePlus przez wiele lat oferował urządzenia, które miały najmocniejsze bebeszki, jednak cena tych modeli nie należała do najwyższych. Jednak w ostatnim czasie na przestrzeni dwóch generacji OnePlus wskoczył już na półkę z najdroższymi modelami. Tłumaczenia jak zwykle bywają różne. Najczęściej pada stwierdzenie o znacznie droższych podzespołach, a szczególnie przez moduł 5G (który notabene coraz bardziej powszechnieje i za rok nawet w średniej półce będzie standarem) cała kwota urządzenia mocno rośnie.

W tym roku OnePlus odświeża swoją linię flagowców wypuszczając nowy model OnePlus 8T i najpewniej będzie on występował w konfiguracji 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB ROM i 12 GB pamięci RAM i 256 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Za podstawowy model przyjdzie nam zapłacić 799 euro czyli najpewniej 3599 zł, natomiast na droższą wersję musimy wydać 100 euro więcej czyli 899 co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 4099 zł.

OnePlus swoimi najnowszymi modelami celuje między wcześniejszy model podstawowy OnePlus 8, a jego bardziej „wypasioną” wersją Pro. Bowiem za OnePlus 8 płacimy około 3300 zł, a za mocniejszy wariant OnePlus 8 Pro około 4500 zł. Dzięki takiemu zabiegowi OnePlus będzie miał do zaoferowania sumarycznie trzy różne modele, gdzie różnice kwotowe między nimi to około 300-400 złotych. Całość wydaje się mieć sens, ale nie wiem ile osób będzie chciało się zdecydować na zakupić wersję Pro, gdy na rynku pojawi się już odświeżony model 8T w mocnej 12 GB konfiguracji. Możliwe, że po premierze najnowszych telefonów OnePlus zmieni nieco ceny swoich smartfonów.

Najnowsze urządzenia od OnePlus zadebiutują dokładnie 14 października o godzinie 16:00. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać już na oficjalną prezentację OnePlus 8T.

Źródło: gsmarena.com

W wakacje częściej uszkadzamy smartfony

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S20 FE oficjalnie – tańsza flagowa galaktyka ze Snapdragonem dostępna w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy