0

Na przestrzeni ostatnich miesięcy portfolio różnych urządzeń od OnePlus zostało znacząco rozbudowane. Jeszcze ponad pół roku temu mieliśmy na rynku tak właściwie tylko flagowce od tej firmy na rynku. Nie tak dawno doszły do tego telewizory, a także średniopółkowy telefon, a teraz przyszła kolej na smartwatcha.

OnePlus Watch bo właśnie tak ma się nazywać najnowsze urządzenie chińskiego producenta powinien się pojawić jeszcze w bieżącym roku na sklepowych półkach. Jednak o samym urządzeniu wiemy niezbyt wiele. Po pierwsze ma działać pod kontrolą systemu WearOS w najnowszej odsłonie. Po drugie sercem urządzenia ma zostać najnowszy układ Qualcomma dedykowany urządzeniom ubieralnym czyli Snapdragon Wear 4100. Po trzecie powyższa grafika sugeruje – przez literówkę, że koperta OnePlus Watch będzie okrągła. W przeciwieństwie do innych podobnych rozwiązań chociażby Oppo Watch, który jest w kształcie prostokąta.

Jednak największą zagadką jak zwykle pozostaje cena, bowiem zbyt wygórowana może zakopać już na starcie jakikolwiek sukces sprzedażowy. Zakładając specyfikację i działanie pod kontrolą WearOS trzeba się spodziewać kwoty na poziomie około 800-1200 zł. Czy OnePlus pójdzie o krok dalej szukając miejsca dla rozwiązania premium? Raczej nie tym bardziej, to rynek tańszych rozwiązań w tym momencie się najszybciej rozwija i takich rozwiązań przybywa na sklepowych półkach. Na szczęście dla nas jest w czym przebierać i zdecydowanie gra to na naszą korzyść.

Źródło: gsmarena.com

Nowe dziesiątki od Xiaomi – Mi 10T i Mi 10T Pro zauważone na Amazonie

Wcześniejszy wpis

LG Wing na pierwszych zdjęciach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android