0

W ostatnim czasie chyba największe zainteresowanie w branży mobilnej wywołuje LG Wing. Telefon zdecydowanie nieszablonowy w porównaniu do innych rozwiązań, aktualnie znajdujących się na sklepowych półkach. W dobie składanych telefonów koreański producent wyszedł poza ramy przygotowując telefon, który ma dwa wyświetlacze. To może nie jest jeszcze szczególnie innowacyjne, ale w jaki sposób możemy je modyfikować już zdecydowanie bardziej.

Po pierwsze ekrany nie należą do najmniejszych na zdjęciach porównawczych cały LG Wing jest nieco większy od Samsunga Galaxy Note 20, a ten ma już wyświetlacz blisko 7 calowy. Na zdjęciach porównawczych widać również zmodyfikowany interfejs, jestem ciekaw jak całość się będzie sprawować kiedy już otrzymamy finalną wersję oprogramowania. Bowiem jak na razie na statycznych zdjęciach ciężko powiedzieć, jak takie rozwiązanie będzie ergonomiczne przy codziennym korzystaniu. Drugi z wyświetlaczy ma mieć przekątną 4 cali, a LG Wing ma działać pod kontrolą mocnego średniopółkowego układu Qualcomma czyli Snapdragona 765G wraz z 8 GB pamięci operacyjnej RAM.

LG Wing to bardzo ciekawa konstrukcja, która może wnieść sporo świeżości w rynek mobilnych technologii. Zagadką jak na razie pozostają możliwości związane z dwoma ekranami, liczę mimo wszystko, że producenci gier, oprogramowania będą starali się w pełni wykorzystać możliwości dwóch wyświetlaczy w LG Wing.

Źródło: gsmarena.com

OnePlus Watch poznamy już wkrótce?

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Mi Band 5 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy