0

Realme debiutując w kraju nad wisłą zaczął swoją ekspansję w przemyślany sposób. Jednym z pierwszych produktów oficjalnie wprowadzonych na nasz rynek była seria 6. Jest to nadal zdecydowanie lider w swoim segmencie cenowym. Submarka Oppo jest już o krok przed prezentacją następców – serię Realme 7.

W internecie pojawiły się screenshoty z unboxingu Realme 7. Pod względem designu przypomina trochę budżetową opcję chińskiej marki Realme C11, głównie przez charakterystyczny pasek przecinający wyspę na aparaty.

Podstawowy Realme ma być napędzany nowym układem MediaTek’a Helio G95 oraz wspierany 8 GB pamięci operacyjnej z 128 GB pamięci wewnętrznej w prezentowanym egzemplarzu. Seria 6 Realme oferowała podstawowy model i wariant Pro. Jak w poprzedniku Realme 7 będzie miał matrycę IPS (widzimy niedoświetlenia na dolnej krawędzi ekranu odświeżaną w 90 Hz (informacja ta jest zawarta na pudełku). Krążą plotki, iż model Pro ma mieć panel OLED z wyższym odświeżaniem oraz zatopionym pod ekran skanerem linii papilarnych.

W kwestii fotografii, opakowanie nas informuje o głównym obiektywie z rozdzielczością 64 Mpx który ma łączyć 4 piksele w jeden, finalnie tworząc zdjęcia w 16 Mpx. Pozostała trójka jest niewiadomą.

Oba modele mają posiadać ogniwo o pojemności 5000 mAh ładowane 30W w przypadku podstawowego modelu oraz (aż!) 65W w przypadku modelu Pro. Cenowo możemy spodziewać się podwyżek względem poprzedników, Realme 7 ma kosztować 250 dolarów więc oczekujemy że Seria 7 będzie podobnie jak poprzednicy wyceniona.

Przecieki dotyczące nowej Motoroli Razr 5G

Wcześniejszy wpis

LG przygotowuje telefon z wysuwanym drugim ekranem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy