Przecieki dotyczące nowej Motoroli Razr 5G

Już 7 września Motorola ma zaprezentować swojego kolejnego składanego smartfona. Znany leakster, użytkownik twittera @evleaks udostępnia kolejne rendery i informacje dotyczące Razr’a 2020.

Patrząc na wczesne zdjęcia urządzenia możemy stwierdzić, iż składany smartfon pod względem designu niewiele się zmienił. Na przodzie ujrzymy praktycznie ten sam wyświetlacz z notchem, chociaż zredukowanymi ramkami i mniejszym podbródkiem. Spowodowane jest to faktem, że skaner linii papilarnych został właśnie przeniesiony z tego miejsca na dolną część składanego telefonu. Niestety pod względem fotografii zmieniło się tyle, że rozdzielczość matryc ulegała powiększeniu. Nadal mamy tutaj tylko 2 obiektywy, główny 48 Mpx oraz przedni do selfie 20 Mpx.

Krążą plotki, że nowa Motorola Razr ma posiadać ekran OLED o takiej samej przekątnej jak poprzednik, czyli 6.2 cala. Możemy się spodziewać także większego rozmiaru. Dodatkowy ekran do powiadomień pozostanie taki sam, a więc będzie miał 2.7 cala.

W kwestii wydajności będzie na pewno duży przeskok, chociaż to nie będzie poziom Samsunga i flagowego procesora. Sercem Motoroli Razr 5G 2020 ma być znany średnio półkowy procesor Snapdragon 765 z modułem 5G. Ma być on wspierany 8 GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Całość ma działać na Androidzie 10. Smartfon ma zasilać ogniwo o pojemności 2845 mAh oraz ma wspierać szybkie, 18 W ładowanie.

W aspekcie cenowym, musimy się spodziewać podwyżki ceny. Fakt implementacji droższego procesora głównie przemawia za tym. Na dokładną wycenę trzeba jednak poczekać aż do 7 Września.

More Stories
Znamy oficjalne polskie ceny Nokia X oraz XL