Samsung Galaxy Note 20 Ultra w białej kolorystyce

Dotąd w kwestii kolorystyk Samsunga Galaxy Note 20 Ultra wiedzieliśmy o dwóch wariantach “Mystic Black, Bronze” odpowiadające kolorom czarnemu oraz brązowemu. W internecie pojawiły się rendery białej wersji Mystic White, czyli biała kolorystyka. Poniżej zamieszczam rendery.

Jak już wiemy z wcześniejszych zapowiedzi Samsunga Galaxy Note 20 ujrzymy oficalnie po raz pierwszy 5 sierpnia na konferencji online. Konstrukcja, która pojawiła się już jakiś czas temu jest niemalże pewnym wyglądem notatników od koreańskiego producenta.

Co jeszcze wiemy? Galaxy Note 20 Ultra będzie napędzany autorskim układem Exynos 990. Smartfon ma działać na Androidzie 10 z nakładką OneUi, mieć 12 GB RAM oraz aż do 512 GB pamięci na dane użytkownika. W Ameryce, Korei standardowo działa na wydajniejszym Snapdragonie 865.

Telefon na froncie ma posiadać 6.9 calowy ekran z odświeżaniem 120Hz pracujący w rozdzielczości WQHD+ wykonany w technologii AMOLED. Z przodu ma mieć otwór na aparat umieszczony na środku 10 Mpx. Na rewersie główny obiektyw z matrycą 108Mpx wspierany 12Mpx teleobiektywem, nie zabraknie też 12Mpx ultra szerokiego kąta.

Galaxy Note 20 Ultra standardowo dostanie rysik S Pen, smartfon ma być zasilany przez ogniwo 4500 mAh.

More Stories
Huawei Y9 (2019) oficjalnie zaprezentowany