Znamy oficjalny wygląd OnePlus Buds

Do oficjalnej prezentacji OnePlus’a zostało już naprawdę niewiele. W oprogramowaniu tegorocznego flagowca wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania zauważono wygląd bezprzewodowych słuchawek submarki Oppo. Oczekujemy, że pojawią się one na jutrzejszej konferencji wraz z OnePlus Nord’em. 

Użytkownik twittera Max Weinbach na swoim profilu zaprezentował prawdopodobnie oficjalny wygląd Oneplus Buds. Na renderach możemy zobaczyć 3 warianty kolorystyczne poza klasycznym białym, niebieskie z zielonymi akcentami i czarne z czerwonymi wstawkami. Te dwa kolory mogą nawiązywać do wariantów kolorystycznych OnePlus’a 8. Słuchawki te będą douszne, konstrukcja będzie przypominała Apple AirPods w wersji podstawowej. OnePlus Buds będą posiadać też funkcję znaną właśnie ze słuchawek firmy Z Cupertino, po wyciągnięciu z ucha zatrzymają odtwarzany dźwięk. 


Mamy też informacje o tym, że Budsy będą wyposażone w redukcję szumów (chociaż nie aktywną) oraz żywotność na poziomie 30 godzin baterii w etui, gdzie same słuchawki mają grać aż do 7 godzin na jednym ładowaniu. Będzie ważyć one 36 gramów, każda słuchawka to waga 4,6 gramów. Samo etui będzie można naładować bezprzewodowo z mocą 7.5W.

OnePlus Buds mają kosztować 100 dolarów, więc możemy spodziewać się ceny na poziomie 400zł – jest to naprawdę świetna cena patrząc na możliwości jakie oferują.

More Stories
Wyciek Xperii Z1 ukazuje ją w czarnej, białej i granatowej szacie