poco f1

POCO M2 Pro już wkrótce zostanie oficjalnie zapowiedziany

Dla tych, którzy są mniej wtajemniczeni jeśli chodzi o mobilne technologie. Marka Pocophone została powołana do życia przez Xiaomi jakieś dwa lata temu, jednak do tej pory mogliśmy okazję poznać oficjalnie dwa modele, które pojawiły się na sklepowych półkach pod tą nazwą – POCO f1 oraz POCO F2 Pro. Oba smartfony są flagowcami, więc chiński producent zaimplementował w nich najmocniejsze „bebeszki”. Do tej pory jednak POCO w ogóle nie celowała w średnią półkę, aż do czasu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niedługo poznamy oficjalnie pierwszy średniopółkowy telefon POCO i powiem szczerze, myślę że jest na co czekać.

Mowa tutaj o modelu POCO M2 Pro, który zostanie zaprezentowany już za kilka dni, bo dokładnie 7 lipca w Indiach. Według przeciekowych informacji sercem tego telefonu będzie mocny Snapdragon 720G, do tego dojdzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Producent również zapewnia wsparcie dla technologii szybkiego ładowania o mocy 33 W. Specyfikację uzupełnić ma duży 6,67 calowy wyświetlacz, bateria o pojemności 5020 mAh oraz aparat główny o matrycy 64 Mpx. Po specyfikacji można wnioskować, że będzie to rebrandowany Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Liczę mimo wszystko, że chiński producent dorzuci nieco więcej niespodzianek, a największą z nich będzie z całą pewnością dobra cena tego modelu w Polsce.

Oczywiście jak na razie wszystkie powyższe informacje są jedynie plotkami, ale wskazują, że telefon będzie kolejnym mocnym graczem w średniej półce. Jak na razie nie wiemy czy ten model zadebiutuje poza Indiami, ale jest to wysoce prawdopodobne tym bardziej, że poprzednie dwa modele marki POCO pojawiły się na naszych sklepowych półkach.

Czekacie na najnowszą propozycję od POCO? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com, phonarena.com

More Stories
Team6 zapowiada wejście na rynek gier mobilnych