OnePlus

OnePlus zaoferuje budżetową serię smartfonów

Od dłuższego czasu mówi się o budżetowym smartfonie OnePlusa i raczej nie o starym OnePlus X, tylko czymś, co ma w końcu nadejść. Chińska marka ostatnio zaszalała z cenami swoich nowych urządzeń. Mimo tego OnePlus nie chce odchodzić od tego co jeszcze do nie dawna znaczyło dla nich “Never Settle”. Od ponad roku krążą pogłoski o drugim w historii marki budżetowcu, społeczność nazywa go OnePlus’em Z.


Nadejście wyczekiwanego urządzenia, a właściwie linii potwierdza CEO OnePlus’a Pete Lau we wpisie na forum marki. Mowa tam dokładnie o tym, że nowa seria trafi na początek do Europy oraz Indii, a z czasem dołączy do tego rynek Amerykański. Dowodzący za nową serię Paul Yu przez ostatnie 5 lat był odpowiedzialny  za rozwój sprzętowy poprzednich urządzeń marki.

Współzałożyciel OnePlus Carl Pei niedługo później publikuje tweeta mówiącego “OnePlus Lite Z Thing”, dalej znajduje się link do tajemniczego konta @onepluslitezthing na Instagramie. Odnośnik do prywatnego konta znajduje się także we wpisie Peta Lau. To właśnie tam powinniśmy szukać bieżących informacji odnośnie nowego budżetowca.


Nie wiemy jeszcze jaką nowe urządzenie będzie nosić nazwę. Z internetowego chaosu można wydobyć takie nazwy jak: OnePlus Z, OnePlus 8 Lite, czy OnePlus Nord. Tak samo nic nie wiemy o specyfikacji wyczekiwanego średniaka. Trudno powiedzieć kiedy dokładnie możemy się spodziewać tańszej propozycji smartfona on OnePlus. Jeden z postów na prywatnym koncie Instagrama zdradza nam hasło “Lipiec” zapisane morsem. Pozostaje nam jedynie zaobserwować nowy profil na Instagramie i śledzić wszystkie informacje.


Źródło: Twitter (@PeteLau, @getpeid)
More Stories
Super AMOLED vs SLCD3 vs Triluminos Display, który najlepszy?