Kolejne premiery Realme. Jutro na rynku zadebiutuje nowy smartfon i plecak!

Podczas jutrzejszej konferencji, Realme zaprezentuje kolejne produkty ze stwojej gamy. Tym razem padło na nowy telefon z serii szóstej – Realme 6s, oraz plecak Adventure Backpack. Produkty ujrzą światło dzienne na konferencji , która rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 11:00.

Realme 6s

Realme 6s to kolejny telefon w prężnie rozwijającej się gamie producenta. Będzie on wyposażony w procesor MediaTek Helio G90T, duży 6,5 – calowy wyświetlacz Full HD z 90Hz odświeżaniem, poczwórny aparat oraz baterię o pojemności 4300 mAh. Świetnym dodatkiem będzie bardzo szybkie, trzydziestowatowe ładowanie i szybka pamięć RAM. Cena tego nowego urządzenia najprawdopodobniej zmieści się w kwocie 200 euro, więc jutro ujrzymy nowego króla flagowców.

Adventure Backpack

Nowo zaprezentowany plecak będzie miał pojemność trzydziestu dwóch litrów, a wykonany będzie z wysokiej jakości bawełny Oxford, która jest chroniona czterema certyfikatami wodoodporności.

Konferencję będziemy mogli obejrzeć jutro o godzinie 11 na platformach Facebook oraz YouTube. Z pewnością niebawem będziecie mogli również przeczytać recenzje tych nowo zaprezentowanych produktów. A Wy co sądzicie o nowych produktach od Realme? Dajcie znać w komentarzach!

More Stories
Note 9
Samsung Galaxy Note 9 będzie najszybszym smartfonem?