Newsy

Odgrzany Huawei P30 Pro już 15 maja

0

Do znany każdemu od dawna problem Huawei’a zaczynamy się już chyba przyzwyczajać. Walka podjęta przez Chińskiego giganta objawia się nam na 2 sposoby. Jednym z nich jest rozwój autorskiego pakietu usług HMS (Huawei Mobile Services) i wdrażanie go w nowych smartfonach zamiast usług Google. Inna droga, którą podąża Huawei to wydawanie praktycznie takich samych urządzeń w minimalnie odświeżonej wersji, co pozwoli im na zachowanie usług Google Mobile Services.

Do wydanego na początku roku odnowieńca Huawei P30 Lite z dopiskiem “New Edition” ma w połowie maja dołączyć P30 Pro z tym samym dopiskiem. W jego przypadku nie ma co liczyć na znaczące, bądź jakiekolwiek zmiany hardware’owe. Takie zmiany najpewniej nie pozwoliłyby na wykorzystanie usług Google. Może się to ograniczyć do nowych wersji pamięciowych i kolorystycznych, ale tak naprawdę nie wiadomo.

Huawei P30 Pro New Edition info

Informację o urządzeniu dostrzeżono na niemieckiej stronie producenta, który wspomina “nowy” model w ofercie promocyjnej. Od 15 maja 2020 do 4 lipca 2020 P30 Pro New Edition ma być dostępny w ramach oferty promocyjnej organizowanej razem z operatorem komórkowym Vodafone. To na razie wszystko co wiadomo o odświeżonym urządzeniu, trudno cokolwiek powiedzieć na temat jego dostępności poza Niemcami.

Źródło: Huawei.com

Jeśli tak będzie wyglądać Xiaomi Mi Band 5 biorę go w ciemno

Wcześniejszy wpis

Odświeżony MacBook Pro 13 – zmiany, dostępność, cena

Następny wpis