Samsung Galaxy Tab S7 fake logo

W sierpniu poznamy Galaxy Tab S7

Na rynku tabletów pojawił się dopiero średniopółkowy Samsung Galaxy Tab S6 Lite, tymczasem poznajemy przecieki dotyczące nowego flagowego tabletu Koreańczyków. Samsung Galaxy Tab S7 może trafić do sprzedaży w sierpniu tego roku, i to w kilku wersjach.

Ale czy na pewno S7? Chodzą plotki mówiące, że kolejny flagowy tablet miałby się nazywać Galaxy Tab S20, tak, żeby pasował do serii smartfonowych flagowców. Na podobne zagranie Samsung pozwolił sobie kilka lat temu pomijając Galaxy Note 6. Wtedy rok po premierze Note’a 5 na rynek trafił Galaxy Note 7, który zrównał się z linią Galaxy S7. Wybuchowe baterie niesławnego Note’a 7 mogły stanowić pewnego rodzaju karę za niepoprawne liczenie. Wiemy na pewno, że niestety nie byłby to pierwszy ani ostatni nazewniczy wybryk ze strony jakiegoś giganta technologicznego. Huawei od momentu P10 zaczął dodawać kolejne 10, OnePlus nie miał modelów z liczbą 4, nie było też Xiaomi Mi7, ani Windowsa 9.

Niemal pewne jest to, że Galaxy Tab S7 wejdzie na rynek z obsługą sieci 5G, tak jak jego poprzednik, z taką różnicą iż wersja 5G może być dostępna globalnie, a nie tylko w Korei Południowej. Standardowy model będzie miał prawdopodobnie ekran o przekątnej 11″, większy niż jego poprzednik, który miał 10,5″. Większy model, nazwany prawdopodobnie Galaxy Tab S7+ może mieć 12,4″. Takie dwie wersje wielkościowe mają stanowić odpowiedź na iPad’y Pro od Apple. Niczego więcej o ich specyfikacji na razie nie wiadomo, ale najprawdopodobniej znajdziemy w nich Exynosa 990, znanego z Europejskich modeli linii Galaxy S20. Od modelu Galaxy Tab S3 Samsung dołącza do zestawu rysik S Pen, nie inaczej będzie tym razem.

Źródło: galaxyclub.nl

More Stories
battlefield
Battlefield wkrótce na smartfonach i tabletach