Nubia Red Magic 5G dostępna globalnie!

Nubia Red Magic 5G jest dostępna w czterech różnych kombinacjach pamięci w Chinach, ale rynek zagraniczny wypuszczone zostaną dwa – opcja 8/128 GB w Eclipse Black i Hot Rod Red za 579 euro i 12/256 GB w kolorze Pulse Neon, który kosztuje 649 euro.
Istnieje kilka gratisów dla pierwszych użytkowników – 100 klientów, którzy kupią telefon do 21 kwietnia, otrzyma możliwość zakupu kuponu o wartości 30 USD z wydarzenia Red Magic 5G Blueprint za jedyne 5,79 USD. Czterech z tych 100 otrzyma następnie premię w wysokości 20 USD, aby zwiększyć kupon do 50 USD. Można go wydać w sklepie Red Magic na akcesoria, takie jak futerały, ładowarki lub power banki.
Pełna lista globalnych rynków Nubii Red Magic 5G obejmuje Stany Zjednoczone, Kanadę, Unię Europejską, Wielką Brytanię, Australię, Hongkong, Izrael, Japonię, Singapur, Indonezję, Tajwan i Makau.
Telefon wygląda naprawdę zjawiskowo i oferuje naprawdę sporo, jak za tą cenę. Chcielibyście zobaczyć recenzję tego urządzenia w naszej redakcji? Dajcie znać w komentarzach.