oneplus 8 lite

Poznaliśmy datę premiery OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro

W Polsce i w Europie koronawirus sieje spustoszenie. Wszystkie eventy, wydarzenia zostają odwołane, więc jeśli jest tylko możliwość zostaną przeprowadzone online. I najpewniej właśnie też w takiej formie odbędzie się najbliższa konferencja OnePlus.

oneplus 8 data

Większość producentów sprzętu mobilnego już zaprezentowało swoje najnowsze flagowce – poznaliśmy między innymi najnowszą linię Samsung Galaxy S20, Xiaomi Mi 10 czy telefony od japońskiego producenta. W przyszłym tygodniu będziemy mogli oficjalnie poznać smartfony Huawei. Jednak jeśli chodzi o konkretne informacje w związku z OnePlus 8 i jego mocniejszej wersji czyli OnePlus 8 Pro nie mieliśmy do tej pory żadnych konkretnych przecieków w związku z datą premiery obu urządzeń. Teraz jednak to się zmieniło. Przeciekowe informacje sugerują, że najnowsze urządzenia od OnePlus poznamy oficjalnie w połowie kwietnia, dokładnie mówiąc 15 kwietnia.

Dla przypomnienia sercem urządzenia będzie najmocniejszy aktualnie na rynku układ Qualcomma czyli Snapdragon 865 wraz z 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Specyfikację uzupełni duży 6,5 calowy wyświetlacz, tym razem producent zrezygnuje z wysuwanego aparatu na rzecz otworu w ekranie. Rozwiązanie aktualnie chyba najbardziej popularne wśród flagowców. Wersja Pro ma być wyposażona w nieco większy ekran, i mocniejszy aparat główny. Jednak pełną specyfikację obu urządzeń poznamy za dokładnie miesiąc, bowiem 15 kwietnia jest zapowiedziana oficjalny event.

Czekacie na najnowsze urządzenia ze stajni OnePlus? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com