xiaomi

Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro jeszcze w marcu!

Xiaomi dzięki ubiegłorocznym flagowcu Mi 9 zyskało ogromną popularność. Chiński smartfon był swego rodzaju fenomenem i zaskoczeniem na rynku. Niedawno doczekał się następców – serii Mi 10, która już niedługo trafi na półki sklepowe. 

Xiaomi Mi 9 od początku zadziwiał fanów mobilnej technologii – był on flagowcem okrojonym w umiejętny sposób, aby w miarę możliwości obniżyć jego cenę. W efekcie był to dobry flagowiec, który miał za zadanie ścigać się w rankingach najlepszych smartfonów, a także zdetronizować konkurencję zabójczą ceną. W efekcie w moim rankingu najciekawszych smartfonów roku uznałem go za najbardziej opłacalną propozycję w 2019 roku. 

Niedawno swojej premiery doczekali się dwaj następcy tego genialnego modelu – Xiaomi Mi 10 i  Mi 10 Pro. Obecnie jednak ze względu na profilaktykę przed zarażeniem koronawirusem chiński producent miał trudności z wypuszczeniem modeli na rynek. Sytuacja jednak uległa polepszeniu – Xiaomi zaplanowało wprowadzenie do międzynarodowej sprzedaży swoich najnowszych flagowców. Seria Mi 10 będzie dostępna w sprzedaży już od 27 marca. 

Na pojawienie się na sklepowych półkach tych flagowców czeka już na pewno wielu fanów marki. Mi 9 został ciepło przyjęty przed klientów – Xiaomi zebrało rzeszę fanów za sprawą niesamowicie atrakcyjnej ceny. Tegoroczne Mi 10 i Mi 10 Pro zapowiadają się bardzo ciekawie, m.in. ze względu na aparat główny 108 Mpx. Według DxOMark Mi 10 Pro posiada najlepszy aparat dostępny w smartfonie. Xiaomi oczywiście najwięcej klientów przyciągnie po raz kolejny ceną – ceny serii Mi 10 rozpoczynają się od około $580. Cena ta jest prawie o połowę niższa niż za podstawowy wariant Samsunga Galaxy S20. 

Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro na polskim rynku. 

Źródło: pocketnow.com

More Stories
LG isai FL zaprezentowany