0

Targi Mobile World Congress w Barcelonie właśnie miały się rozpocząć, jednak ze względu bezpieczeństwa organizatorzy postanowili odwołać tegoroczną edycję targów. Dlatego też większość producentów sprzętu mobilnego i ogólnie pojętej technologii muszą w inny sposób prezentować swoje najnowsze urządzenia. Na szczęście w większości wypadków pomaga w tym internet i możliwość strumieniowania na żywo konferencji. Najpewniej w podobny sposób oficjalnie poznamy w niedalekiej przyszłości najnowszy gamingowy telefon od chińskiego producenta czyli Xiaomi Black Shark 3.

xiaomi black shark 3

Xiaomi Black Shark 3 to urządzenie, które jako pierwsze z portfolio Chińczyków będzie korzystać z możliwości sieci 5G. Sercem urządzenia zostanie najnowszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 865 wraz z 16 GB pamięci operacyjnej RAM. Specyfikację uzupełnić ma pojemna bateria o pojemności 5000 mAh, wraz ze wsparciem szybkiego ładowania 65 W, dzięki czemu naładowanie takiego ogniwa nie będzie stanowiło większego wysiłku. Dodatkowo wyświetlacz będzie pracował przy odświeżeniu na poziomie 120 Hz i w rozdzielczości QHD. Reszta specyfikacja jest owiana tajemnicą, ale na szczęście dla nas na oficjalną zapowiedź Xiaomi Black Shark 3 nie przyjdzie nam długo czekać. Według informacji bezpośrednio od Xiaomi wynika, że telefon poznamy już 3 marca bieżącego roku, czyli za nieco ponad tydzień.

Na koniec dodam jeden ciekawy element. Mianowicie na materiałach prasowych, które pojawiły się w internecie prócz logo Xiaomi i Black Shark pojawia się również informacja o współpracy z firmą Tencent. Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni to chiński gigant, zajmujący się tworzeniem gier komputerowych. Ich chyba najbardziej znanym tytułem jest PUBG, a ten tytuł zna prawie każdy kto nawet nie jest ściśle zainteresowany branżą komputerową. Co taka współpraca finalnie da samym graczom tego niestety nie wiemy, ale z całą pewnością da pozytywny efekt.

Źródło: phonearena.com

Oppo Find X2 i Find X2 Pro już 6 marca!

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia 1 II oficjalnie zaprezentowana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android