0

Samsung co roku zbiera rzesze fanów za sprawą udanych średniopółkowych smartfonów. W 2019 roku ta linia Galaxy A biła rekordy sprzedażowe i została ciepło przyjęta przez klientów. Do tegorocznych propozycji już niedługo dołączy kolejny model. 

W 2019 roku Samsung zdecydował się na usunięcie najtańszej serii Galaxy J na rzecz powiększenia serii Galaxy A, która w założeniu miała oferować smartfony prawie flagowe. Decyzja ta przyniosła wysokie wyniki sprzedażowe, a największym sukcesem był Galaxy A50. Producent postanowił wypuścić na rynek dwie odświeżone wersje dotychczasowych modeli – Galaxy A50s i Galaxy A30s. 

Do tej pory poznaliśmy dwa modele z tej serii dedykowane na rok 2020 – Galaxy A51 i większą jego wersję, czyli Galaxy A71. Rodzina jednak cały czas się powiększa i modeli będzie przybywać. Już niedługo poznamy nieco niższy w hierarchii producenta model – Galaxy A41. 

Omawiany dziś model został zauważony w Geekbench’u pod numerem modelowym  SM-A415F. Dzięki benchmark’owi poznaliśmy wiele informacji na temat A41. Znamy zastosowany we wnętrzu procesor – A41 będzie pracować na procesorze MediaTek Helio P65. Testowany egzemplarz pracował pod kontrolą Androida 10 i miał 4 GB pamięci RAM. 

A41 zapowiada się zatem na dobry średniopółkowy smartfon. Wiemy również, że będzie on posiadał 64 GB dysku na dane użytkownika. Aparat tylni będzie bazować na głównej matrycy o rozdzielczości 48 Mpx. Z przodu znajdziemy natomiast aparat 25 Mpx. Smartfon zasili bateria o pojemności 3500 mAh i naładujemy ją za pomocą szybkiego ładowania 15W. 

Jak widzimy Galaxy A41 będzie kolejnym udanym smartfonem koreańskiego producenta. Ujrzymy go pewnie niedługo na sklepowych półkach. 

Źródło: gsmarena.com 

Mudita Pure – powrót do przeszłości

Wcześniejszy wpis

Rynek tabletów spada – Apple nadal prowadzi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android