0

Xiaomi zdobyło ogromną rzeszę fanów za sprawą genialnej polityki cenowej. W ten sposób producent wypuszcza wydajne smartfony w atrakcyjnych cenach. Jednym ze smartfonów, którego ceną marka chciała zachwiać rynek, był model submarki Poco – Pocophone F1. Wygląda na to, iż jego następca może niedługo pojawić się na rynku. 

Następca Pocophone’a F1 jest bardzo wyczekiwanym modelem. Według ostatnich informacji smartfon był zapowiadany na pierwszy kwartał 2020 roku. Dziś jednak do sieci trafił post dyrektora generalnego Poco India, w którym nowy Pocophone jest zapowiadany na luty!

pocophone f2

Można zatem sądzić, iż Pocophone F2 ujrzy światło dzienne już niedługo. Zachowa on zapewne główny kierunek poprzednika – dawać jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze. Będzie to zatem produkt prawie flagowy, a na jego pokład trafi flagowa specyfikacja. 

Pocophone F1 swego czasu pokazał, że Xiaomi jest gotowe na walkę cenową z konkurencją. Zaoferowanie topowej wydajności w cenie smartfona ze średniej półki było swego rodzaju fenomenem. Mówiono nawet, iż jest to nowa kategoria smartfonów w cenie średniopółkowców, lecz z najmocniejszą specyfikacją. Sukces ten kontynuował Xiaomi Mi9 – flagowiec, który miał zyskać klientów przede wszystkim za sprawą ceny. W ten sposób – według mnie – Mi9 stał się najbardziej opłacalnym smartfonem 2019 roku. 

Pocophone F2 będzie zatem ciekawym modelem, w którym producent musi żonglować pomiędzy flagowymi cechami a niską ceną. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a zatem pozostaje jedynie czekać. 

Źródło: gsmarena.com

Motorola Edge+ z rysikiem?

Wcześniejszy wpis

Znamy datę premiery nowego telefonu od Poco!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android