Startuje Sezon 3 w Call of Duty: Mobile

Wydana w październiku ubiegłego roku gra Call of Duty: Mobile bardzo szybko zdobyła popularność i dobre opinie graczy z całego świata. Aplikacja uznawana jest nawet za najlepszą grę mobilną. Teraz otrzymaliśmy nową aktualizację, która wprowadza nowy sezon. Razem z nim wprowadzone zostały nowe tryby gry, bronie, a także mapy.

Przepustka bitewna zapewnia nowe przedmioty do odblokowania. Aby je zdobyć należy ukończyć tygodniowe i codzienne zadania w meczach. Nowy tryb ma wejść w życie 19 stycznia (to jest dzisiaj). Dostępna jest także przepustka Premium, którą odblokujemy za pomocą punktów COD. Oferuje ekskluzywne treści, takie jak bronie i skórki, a także możliwość zdobycia większej ilości punktów doświadczenia w celu szybszego uzyskania następnej rangi.

Razem ze startem Sezonu 3 wchodzą w życie także nowe mapy. Pierwsza z nich, Złomowisko, dostępna jest od razu. Druga zaś, Klatka, wejdzie do gry nieco później. W trybie wieloosobowym wchodzi nowość – Rapid Fire oraz Warface. Pierwszy z nich zapewnia szybsze wrażenia zręcznościowe, w drugim dwie drużyny po 20 graczy walczy ze sobą w scenariuszu Battle Royale.

Najnowsza aktualizacja wprowadza naprawdę sporo nowości. Mapy, bronie, a także tryby gry i skórki. Jak myślicie, Call of Duty: Mobile zdobędzie dzięki temu jeszcze większą popularność?

Źródło: gsmarena.com