Samsung rozpoczyna sprzedaż Galaxy A51 w Europie

Samsung Galaxy A51 został zaprezentowany kilka tygodni temu. Teraz urządzenia te wchodzą na kolejne rynki. Teraz pojawia się w Europie, zgodnie z komunikatami prasowymi Samsunga. Jak wygląda cena tego smartfona na poszczególnych rynkach? Sprawdziliśmy to!

 

Patrząc na europejskie kraje, cena może się różnić o kilkanaście euro. We Francji telefon zakupimy na Amazonie oraz od innych sprzedawców detalicznych. Ceny telefonu z aparatem w kształcie litery L startują od 340 euro do nawet 410 euro. Wszystko zależy od wersji – 4/64 GB lub 6/128 GB.

Holendrzy mogą zakupić urządzenie w Belsimpel razem z ofertą operatora lub też bez niej. Wersja 4/64 GB wyceniana jest na 350 euro. Dodatkowo istnieje wiele możliwości płatności z Vodafone, Tele2 lub T-Mobile.

 

Jeżeli chodzi o Europę Wschodnią, w tym również Polskę, najlepiej wybrać się do operatora. Przykładowo, Bułgarzy zakupią smartfona w Telenor, gdzie za równowartość 430 euro otrzymają wersję 4/128 GB. Na Ukrainie najlepszą ofertę ma Citrus. Telefon oferowany w kolorze czarnym, niebieskim lub białym za 9500 hrywien. Daje nam to 350 euro za wersję 6/128 GB.

Póki co, ceny są naprawdę wysokie. Samsung zdążył nas już do tego przyzwyczaić. Dlatego, jeżeli chcecie zakupić Galaxy A51, poczekajcie pare miesięcy. Jak myślicie, warto kupić takie urządzenie zaraz po premierze?

 

Żródło: https://www.gsmarena.com