Nowe smartfony z rodziny Xperia już 24 lutego

Zaledwie kilka dni temu Xperia 5 gościła w naszej redakcji. Wypadła ona naprawdę dobrze – świetny ekran, kompaktowa obudowa, a także prawie czysty Android. Teraz dowiedzieliśmy się kiedy i gdzie zaprezentowany zostanie następca smartfona od Koreańczyków.

 

Według zaproszenia prasowego, które pojawiło się w internecie, Sony zaprezentuje swoje nowości 24 lutego o godzinie 8:30 czasu środkowoeuropejskiego. Odbędzie się to na targach MWC w Barcelonie. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo, co pozwoli na śledzenie całej imprezy osobom na niej nieobecnym.

Według nieoficjalnych informacji, najnowszy flagowiec ma ukazać się pod nazwą Xperia 5 Plus. Mówi się także o Xperii 3 ale wydaje się, że jest to po prostu alternatywna nazwa dla tej wcześniejszej. Prawdopodobne jest także zaprezentowanie średniaka w oparciu o platformę Snapdragona 765. Jeżeli informacja ta okazałaby się prawdziwa, a cena byłaby na odpowiednim pułapie, Sony mogłoby podjąć się walki z innymi producentami telefonów ze średniej półki.

Czy nadchodzące telefony Sony będą miały szansę podbić rynek? To zależy od stosunku możliwości/cena. Jak myślicie, czy Koreańczykom uda się podbić rynek nadchodzącymi smartfonami? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

 

Źródło: https://www.gsmarena.com